spot_img

Штип: Штипските пожарникари заминаа во спасувачка мисија во Турција

ОпштиниШтип: Штипските пожарникари заминаа во спасувачка мисија во Турција

Најчитано

Штипските пожарникари заминаа во спасувачка мисија во Турција со цел да се помогне во извлекувањето на настраданите.
Спасувачкиот тим од Штип е опремен со најсовремена опрема наменета за посебна спасувачка мисија.
Општина Штип нуди целосна поддршка во име на хуманоста и солидарноста на најпогодените подарчја и населени места во Турција, со желба за побрзо враќање на животот на нашите браќа.
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе