spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниДебар: Резултати од партнерството со проектот на УСАИД за зајакнување на капацитетите...

Дебар: Резултати од партнерството со проектот на УСАИД за зајакнување на капацитетите за искористување на ресурсите

Прочитајте и погледнете:??

 

 

 

Извор: Општина Дебар 

Прочитајте

Карпош: Салата ,,Партизан’’ со ново осветлување

0
Во рамки на реконструкцијата на спортскиот објект ,,Наум Наумовски Борче’’, познат како ,,Партизан’’, изминатиот период се поставуваше ново лед осветлување. Од целосниот простор, употребени...