spot_img

Пехчево: Известување за промена на бројот 194 со 112

ОпштиниПехчево: Известување за промена на бројот 194 со 112

Најчитано

 

Почитувани граѓани ве известуваме дека бројот за БРЗА ПОМОШ 194 СЕ ЗАМЕНУВА СО БРОЈОТ 112

официјалното известување во прилог:

Download (PDF, 398KB)

 

 

 

 

Извор: Општина Пехчево 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе