spot_img

Пехчево: Јавен повик за формирање на Младински совет

ОпштиниПехчево: Јавен повик за формирање на Младински совет

Најчитано

Градоначалникот на Општина Пехчево распишува:

ЈАВЕН ПОВИК

За формирање на иницијативен одбор за локално собрание на млади на Општина Пехчево

Во прилог огласот на лонкот подолу:

Download (PDF, 983KB)

 

 

 

 

Извор: Општина Пехчево

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе