spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниПехчево: Јавен повик за Локално собрание за млади

Пехчево: Јавен повик за Локално собрание за млади

Иницијативниот одбор за формирање Локален младински совет при Општина Пехчево распишува јавен повик за членство во Локалното собрание на млади.

на линкот подолу е Јавниот повик

Download (PDF, 825KB)

 

 

Извор: Општина Пехчево

Прочитајте

Град Скопје: Соопштение

0
Ја известуваме пошироката јавност дека денес од објава на извесен организатор на SkopYard кој од 21 март без претходно добиена согласност најавувал дека на...