spot_img

Сарај: Градоначалникот Беџети со градоначалничка Арсовска го посетија населено место Горно Свиларе

ОпштиниСарај: Градоначалникот Беџети со градоначалничка Арсовска го посетија населено место Горно Свиларе

Најчитано

Завчера градоначалникот г.Блерим Беџети заедно со градоначалничка на град Скопје г.Данела Арсовска и Директорот на Ј.П Паркови и Зеленило г. Зухејр Реџепи, ја посетија населено место Горно Свиларе за да го проверат заедно со жителите функционирањето на водоснабдувањето, проблем кој веќе подолго време ги мачи жителите од оваа населба.
Исто така г. Беџети заедно со градоначалничката на Град Скопје имаа можност да ги слушнат грижите и идеите на жителите за изнаоѓање решенија за проблемите со кои се соочуваат нашите населени места.
Посветени сме да работиме заедно со сите вас за да обезбедиме услови за поквалитетен живот на целата територија на нашата општина.
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе