spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниВаландово: Листа на избрани композиции за ФОЛК ФЕСТ Валандово 2023

Валандово: Листа на избрани композиции за ФОЛК ФЕСТ Валандово 2023

Прочитајте: ??

 

 

 

Извор: Општина Валандово 

Прочитајте

Карпош: Реконструирани три краци од улицата „Скупи“

0
Деновиве се одвиваше завршната фаза од градежните активности при што беа реконструирани трите краци од улицата „Скупи“ која се наоѓа во населеното место Злокуќани....