Аеродром: Внатрешна контрола

ОпштиниАеродром: Внатрешна контрола

Најчитано

Пријавете незаконито, непрофесионално и неправилно постапување на вработените во Општина Аеродром и јавните претпријатија и установи под надлежност на Општина Аеродром во вршење на работните задачи на simona.golabovska@aerodrom.gov.mk.

 

Извор: Општина Аеродром 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе