spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниРадовиш: Известување за достава на Решенија за данок на имот

Радовиш: Известување за достава на Решенија за данок на имот

Почитувани Граѓани

Општина Радовиш ќе започне со електронска достава на решенија за данок на имот, поради тоа Ве повикуваме да испратите е-маил адреса на која сакате во иднина да ги добивате Решенијата .

Вашите податоци (име и презиме, матичен број и е-маил) доставете ги на нашиот е-маил danocno@radovis.gov.mk

 

Ви благодариме

 

 

 

 

Извор: Општина Радовиш 

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...