spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниБрвеница: Известување

Брвеница: Известување

Стадионот во с.Брвеница од денес 01.06.2023 година, ќе биде отворен за спортување од 10:00 до 21:00 часот, секој ден во неделата.

Забрането е влегување со велосипеди, мопеди, мотори и со животни.

 

 

 

 

 

 

Извор: Општина Брвеница 

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...