Карбинци: Комплетно е завршено и пуштено во употреба детското игралиште во с.Крупиште

ОпштиниКарбинци: Комплетно е завршено и пуштено во употреба детското игралиште во с.Крупиште

Најчитано

 

 

Се грижиме за најмладите, инвестираме во подобри услови за сите дечиња во нашата општина!

 

 

 

 

Извор: Општина Карбинци

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе