spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
Home Tags прилеп

Tag: прилеп

22,952FansLike
3,232FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Мицкоски: Инвестицијата од 500 милиони долари на Алказар Енерџи во ветерен парк е најголема...

0
Денес се одржа промоција на инвестицијата од 500 милиони долари на Алказар Енерџи. Во продолжение ви го пренесуваме интегралното обраќање на претседателот на Владата, Христијан Мицкоски; „Почитувани претставници...

Мицкоски: Следува инвестиција од над 400 милиони евра, за поголема енергетска независност, како и...

0
Втора половина на јули ќе го имаме ребалансот во Парламент, а веќе некаде таму прва половина на август месец ќе биде Повикот до Општините...

Петровец: Одржан четвртиот меѓународен турнир во бокс во Куманово

0
Се одржа четвртиот меморијален меѓународен турнир во бокс во Куманово „Мирослав Петровиќ“. И оваа година честа да го отвори овој турнир му припадна на...

Recent Posts