Гази Баба: Средба со претседателот на здружението „Мир, слога, стабилност“

UncategorizedГази Баба: Средба со претседателот на здружението „Мир, слога, стабилност“

Најчитано

Вчера градоначалникот Бобан Стефковски оствари средба со претседателот на здружението „Мир, слога, стабилност“ кој го информираше за програмските цели и активностите на здружението и нивните следни чекори во афирмирањето и унапредувањето на правата на заедниците.

Општина Гази Баба ќе ја продолжи соработката со граѓанскиот сектор и во иднина.

 

 

 

Извор: Општина Гази Баба 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе