Безгрижно во градинка и училиште! Доаѓаш ли ти?

МаркетингБезгрижно во градинка и училиште! Доаѓаш ли ти?

Најчитано

По летниот распуст, време е да се подготвите за градинка и училиште. Децата секако бараат најубава облека, обувки и додатоци, додека родителите внимателно ги проверуваат списоците за пазарење и се прашуваат што друго ни треба?

 

Можете да најдете широк избор на производи за градинка и училиште во нивниот продажен салон на Лондонска 4а (БИСИ КОМПЛЕКС, Тафталиџе) или да ја разгледате онлајн продавницата. Не грижи се, доаѓаш ли и ти?

 

Безбедно и удобно седиште за автомобил секогаш и секаде 

 

Безбедноста е секогаш на прво место! Дали детето има соодветно седиште за автомобил во кое ќе се транспортира безбедно во текот на целата година? Дали и бабата или дедото се опремени за превоз на детето? Никогаш не треба да се случи детето да се превезе без соодветно седиште во автомобилот.

 

НАЈПРОДАВАНИ седишта за автомобили:

 

https://www.babycenter.mk/vsebina/soveti-za-klientite-49166/bezgrizhno-vo-gradinka-i-uchilishte-1133405

 

 

Прекрасна нова облека и обувки

 

 

Детската радост, смеа и игра повикуваат на шарени модни комбинации, кои ги има многу во нашата понуда. Стилски облечено дете ќе го изрази сопствениот стил и на крајот ќе почне да бара комбинации кои му одговараат и во кои се чувствува добро.

 

Внимателно избрани брендови и акции:

 

https://www.babycenter.mk/vsebina/soveti-za-klientite-49166/bezgrizhno-vo-gradinka-i-uchilishte-1133405

 

ОМИЛЕНАТА ИГРАЧКА не смее да изостане: 

 

Играта е многу важна за детето, ја развива неговата моторика и имагинација, развива концентрација, а секако и многу се забавуваат. Што може да биде поубаво од тоа?

 

Прелистајте низ широк избор на играчки и одберете ја вистинската за вашето дете.

 

Играчки за ЗАБАВА при УЧЕЊЕТО:

 

https://www.babycenter.mk/vsebina/soveti-za-klientite-49166/bezgrizhno-vo-gradinka-i-uchilishte-1133405

 

 

Прекрасни ранци за во градинка и училиште 

 

Каде со сите работи? Резервната облека, омилената играчка, пелени и се друго може да се најде брзо. Атрактивните ранци се одлично решение за сето горенаведено. Не недостасуваат мотиви и форми, затоа пронајдете го оној кој најмногу му одговара на вашето дете.

 

 

Избор на НАЈУБАВИ ранци

 

https://www.babycenter.mk/vsebina/soveti-za-klientite-49166/bezgrizhno-vo-gradinka-i-uchilishte-1133405

 

Шишенце, цуцла и уште нешто плус

 

Секогаш има уште нешто што недостасува. Нокшир, цуцла, пелени и други додатоци кои едноставно им се неопходни на децата и родителите.

 

Додатоци за сечиј вкус:

 

https://www.babycenter.mk/vsebina/soveti-za-klientite-49166/bezgrizhno-vo-gradinka-i-uchilishte-1133405

 

 

Што и да изберете, верувајте на бренд на кој урбаните европски родители се потпреа. Консултирајте се со обучениот персонал во продажниот салон на Baby Center и уживајте во релаксирано пазарење по одлични цени.

 

 

 

Извор:  Javnaadministracija.mk

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе